“Break up with your girlfriend”, або новий сингл Аріани Гранде

0
474


Культова співачка зі світовим іменем та неабияк впізнаваним «кінським хвостом» наважилась випустити уже як другий сингл на тему мегахітової композиції «Thank u, next». Очікували чи ні, але вечірка продовжується. Ще після попередньої символічної пісні «7 rings» на тему дружби, Аріана не спинилась й наважилась на розкриття поняття бісексуальності.

Що цікаво, із кожним новим треком співачка поступово відходить від спогадів про свого колишнього нареченого Піта Девідсона й заглиблюється у цілковито нові хайпові ідеї. Хоча, у «Break up with your girlfriend» Гранде не змогла цілком стриматись від згадки про двох своїх найбільш скандальних «ексів» – покійного репера Мак Міллера та психічно нестабільного Девідсона.
До слова, у центрі уваги кліпу опинилась пара та Аріана, що згодом була запрошена до групового танцю. Традиційно, на вечірці. Здавалось би, у фіналі виконавиця стане «розлучницею». Як не дивно, ситуація виявилась протилежною. Гранде зробила відважний крок, щоб поцілувати дівчину, яка власне і запросила її до спільно танцю.

Як результат, не обійшлось без шанувальників, що так прихильно почали заявляти у соціальних мережах, начебто кліп – це спроба Аріани розповісти світу про свою бісексуальність. Інша ж частина відзначила композицію як «гімн самозакоханості». Оскільки супутниця співачки аж надто схожа на неї.
Колір волосся, зачіска та, навіть, риси обличчя. Відтак, дехто наважився заявити, що розлучення із Девідсоном спричинило власне надмірне самолюбство Гранде.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here