Британський гурт Gorillaz дивує новою літньою піснею – Humility, більше 10,5 мільйонів переглядів за кілька днів

0
672

Британська група Gorillaz випустила позитивний кліп на композицію Humility. Пісня не увійшла до альбому Humanz. У ролику показано постійного героя кліпів коллективу – вигаданого мультиплікаційного персонажа. Кліп набрав на YouTube майже 10,5 млн переглядів менш ніж за 3 дні з моменту публікації.


Кліп є справжнім втіленням літнього настрою, дуже символічно, розмістити його напередодні першого літнього дня. Він спокійний, легкий і сповнений натхнення і мрій. Головний герой безтурботний і катається на роликах, сонце на тлі пальм та само собою в навушниках.
Всі опубліковані пісні записані у співпраці з іншими музикантами: “Saturnz Barz” – з ямайським співаком Popcaan, “Andromeda” – з репером DRAM, “We’ve Got The Power” – з вокалісткою Savages Дженні Бет, “Ascension” – з репером Вінсом Стейплс, а Humility з американським гітаристом і вокалістом Джоржем Бенсоном.
Композиція увійде до нового альбому “The Now Now”, а кліп за першу добу набрав 3,5 млн переглядів на YouTube. До речі, в кліпі знявся американський актор та музикант, учасник рок-гурту “Tenacious D” Джек Блек. Ролик опублікували 31 травня на офіційному YouTube-каналі гурту Gorillaz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here