“Буде щось дуже особисте”: представник Селени Гомес заінтригував деталями її нових пісень

0
364

Уже довгий час Селена Гомес перебуває у центрі уваги публіки: нервовий зрив, плавне повернення до шоу-бізнесу, зйомки в кіно, відмова від соціальних мереж. Здається, цей рік видається для зірки доволі таки нелегким, однак її представник заявив, що Селена готова повернутися до музики. І це буде щось потаємне та щире.
22 липня Гомес відсвяткувала своє 27-річчя у Італії. Фани дуже засумували за хітовими новинками від співачки, й усіх турбує питання її повернення до музичної індустрії. З цього приводу близьке до неї джерело каже:
“Селена зараз у дуже хорошому місці. Вона відсвяткувала свій День народження і насолоджується цим відпочинком. Співачка працює над новою музикою і планує випустити деякі треки вже цього року. Нова музика покаже її з іншого боку, це буде щось дуже особисте. Селена дуже багато пережила за останні кілька років і готова поділитися цим зі світом”.

Минулого місяця співачка сама підтвердила те, що зайнята записом нових композицій. Під час прем’єри фільму “Мертві не вмирають”, де вона зіграла одну з головних ролей, Селена із захопленням відповідала на запитання, чи працює вона над новою музикою.”Так! – каже вона і додає: – Це нарешті зроблено”.
І хоча співачка заявила, що виступає проти соціальних мереж, все ж інколи вона завантажує нові фото на свою Instagram-сторінку. 27-річна зірка поділилась світлиною з італійських канікул, якою доволі таки “підігріла” інтерес фанів до своєї сторінки, адже на фото видно розкішне декольте зірки.


Під ще однією світлиною Селена подякувала підписникам за шалену кількість привітань: “От мені вже 27. Я хочу подякувати кожному з вас за ваші слова в мій день. Це не лише швидкоплинні привітання. Думка про кожне написане вами слово зазвичай закінчується слізьми щастя, як і минулої ночі. Молюся за вас. Я вас люблю!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here