Cardi B культивує годування грудьми у новому кліпі

0
458

Шлях від нью-йоркської стриптизерки до власниці премії Греммі виявився не без труднощів. Втім, інтернет-зірка у своєму новому кліпі рішуче попрямувала на кілька кроків вперед не лише від себе «до», але й від інших іменитих виконавців. Цієї п’ятниці Cardi B вирішила потішити своїх шанувальників неабияк яскравим «різдвяним подарунком».

Спекотний трек «Money» – не менш «жарка» візуалізація. Золоте вбрання із коштовним камінням та еротичний пол денс вражає, але на цьому кадри не вичерпуються. Гадаєте, оголеними тілами нікого не здивуєш? В одній та чи не найбільш епатажній сцені реп-виконавиця культивує дитяче вигодовування грудьми.


Спершу у ролику з’являються елементи повітряної гімнастики посеред фешенебельного «кабінету політика». Згодом туди заходить власне співачка. Голі груди – нічого особливого, коли перед глядачами раптово постає сцена грудного вигодовування малюка.

Хтось може вважати, що такий крок винятково задля епатажу. Тим не менш, це доволі ризиковано з боку Cardi B, адже подібне скандальне рішення її прихильники могли не сприйняти як доречне. На щастя, картина склалась на користь реперки. До слова, сингл «Money» виявився першим та єдиним треком у сольному виконанні співачки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here