“Червона кімната” репера Offset – подробиці нового кліпу

0
412


Казахський режисер зайнявся першою сольною роботою іменитого американського репера, відомого під псевдонімом Offset. Усі таємні сторінки із життя скандального виконавця у композиції «Red Room». Неочікувано, але від кліпмейкера Айсултана Сеїтова (який, до речі, у свій час співпрацював із Бастою).
Репер вийшов на арену реп-музики під егідою об’єднання Migos, що наразі є одним із найвідоміших реп-колективів сучасності. Зйомки ролика пройшли у Лос-Анджелесі та Атланті, де і минули найбільш вражаючі моменти із життя Offset.

Лише кілька годин, і кліп до композиції набирає майже мільярд переглядів. Подейкують, музична робота може стати стартовою для першого сольного альбому репера, який дебютує уже 22-го лютого під назвою The Set Gala – на додачу до документальної стрічки про життя виконавця.

Родинні цінності, складне вуличне життя чорношкірого, проблеми із поліцією, зброя та пограбування, в’язниця і, разом з тим, пошуки себе. Екзистенційна проблематика вилилась в окремий кадр так званої «червоної кімнати», що перетворилась на символ душевного неспокою репера. Хрести, свічки та надмірний ритуалізм викликає легкий трепет та буквально таки врізається у пам’ять. Спеціально до Дня Святого Валентина, незабутньо.
До слова, Migos – це тріо із реп та хіп-хоп спрямуванням. Що цікаво, серед його учасників троє близьких родичів: Quavo, Takeoff та власне Offset.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here