“Чи повернеться до Гомес?”: Бібер присвятив пісню своїй колишній

0
309


У вирі невпинної підготовки зіркової пари до шлюбу Джастін Бібер знову взявся за співоче ремесло. Затяжна депресія минула, саме час зайнятись життям – як особистим, так і публічним. Хоча й для голлівудського бомонду не за рідкість, що ці два поняття часто перетинаються. Подібне вкотре трапилось із Бібером. Виконавець тільки випустив свіжий трек, як його чи не одразу запідозрили в ностальгії за іменитою колишньою.
І поки обоє екс-коханців борються із проявами душевних недуг, Гейлі Болдвін, новоспечена дружина артиста та відома на весь світ супермодель, всіляко намагається відвертати увагу громадськості від нав’язливих пліток. Та, разом з тим, жінка продовжує підтримувати свого чоловіка у всіх починаннях, на відміну від нього – але це вже інша історія, що пов’язана із закритим косметичним бізнесом Гейлі Бібер.

View this post on Instagram

#DONTCHECKONME

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Днями раніше на офіційному каналі Джастіна на YouTube з’явився трек, що змусив його шанувальників добряче замислитись. Хоча й композицію артист виконав у дуеті зі своїм колегою, Крісом Брауном, громадськість переконана, що «між рядками» написано саме про Джастіна Бібера. Зрештою, складно заперечувати подібне, зважаючи на аж надто промовистий текст пісні. Не виключено, що так склалось не випадково.
Лірична композиція отримала назву «Do not Check On Me», що буквально таки промовляє: «Із присвятою Селені Гомес». Принаймні, слухачі у цьому переконані. А справа в тому, що слова пісні і справді переказують історію кохання Бібера та Гомес – безпосередньо до сьогоднішнього дня. Ліричний герой промовляє до свого втрачено кохання, ніби «зараз усе в нормі, не турбуйся».

Також у композиції мовиться, немов Він, тобто ліричний герой, «відпочив та більше не сумує за сном та не дозволяє привидам минулого обтяжувати його майбутнє». Тільки ті, хто ні словом не чув про гучний роман Джастіна Бібера та Селени Гомес, не скажуть напевне, про що нова музична композиція поп-виконавця.
Користувачі, у свою чергу, не на жарт обурились на Бібера, мовляв у нього є дружина, навіщо знову хапатись за спогади про минуле. Хоча, у дійсності, це ж саме заспівав Бібер у своїй новій пісні – варто тільки ретельніше прислухатись до «між рядків».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here