ДДТ презентував новий кліп на пісню “Уездный город”

0
902

Група “ДДТ” не часто тішить нас новими кліпами. Проте, гурт вже встиг випустити другий кліп на пісню з альбому “Галя Ходи”. В інтерв’ю радіостанції “Наше радіо” Юрій Шевчук розповів, що “Уездный город” – це пісня про робітничий клас, про нашу молодь, яка живе в мономістах”.
У ньому розповідається про молодого солдата, який прибув в рідне місто. Зустрівся з друзями, вплутався в бійку з поліцією, потрапив у в’язницю, де зустрівся з Юрієм Шевчуком. Вийшов та відправився разом з друзями і рокером розмовляти душа в душу в парк, де зустрічає кохану дівчину.

У кліпі є і сюрприз для старих шанувальників групи – відтворення моменту з відео на пісню “Что такое осень?”, Коли Кінчев , Бутусов і Шевчук ногами розкидають жовте листя.
Фанати “ДДТ” оцінили відео достойно: “У нашій країні рок ще живий! Кліп – шикарний, навіть титри додивився”,  “Ну ось чому всі такі кліпи не знімають? Це ж в сто разів крутіше, ніж незрозуміло що, без сюжету, зате з тьолками і на крутій тачці”, “Ех, дядя Юра, знову зачепив”.
Як виявилося, цей кліп міг з’явиться й раніше, але справа в тому, що режисер знімав кліп на стару версію пісні, яку група згодом змінила. В результаті відео треба було перемонтувати під нове звучання треку, тому кліп вийшов тільки тепер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here