Дівчата, увага! Backstreet boys повернулися із новою піснею

0
831

Супер бойз-бенд дев’яностих, наулюбленіший гурт усіх підлітків пострадянського простору – Backstreet boys. Дівчатка, можна верещати від радощів, адже, після п’яти років мовчання гурт об’єднався для нового хіту!
“Backstreet’s back, all right!” – пам’ятаєте ці слова?! “Хлопчики з околиці” були першим в історії традиційним американським бойз-бендом, вже потім з’явилися Five, N`sync та інші, але вони були лише копією.
Вважаєте, що зрілим чоловікам не варто було висовуватися, бо вони вже виросли з коротеньких штанців? Тоді, подивіться, як варто дорослішати!

Звичайно ж, хлопці мають свій профіль у Інстаграм, у якому викладають новини з життя гурту.
https://www.instagram.com/p/Biw_P3agwKf/?utm_source=ig_embed
Мало хто з артистів, які були на гребні слави, коли їх обожнювала молодь, змогли вирости в своєму амплуа. Багато хто з них, за відсутністю минулої популярності просто підсідає на наркотики та алкоголь. Так, можливо, через це проходить більшість, але, головне – зупинитися вчасно!
На сьогоднішній день маємо прекрасний сингл під назвою Don`t go breaking my heart, все ті ж звучні голоси, все той же професіоналізм, але вже дорослі чоловіки співають про дорослі почуття. Та варто додати, що склад гурту той же, і хлопці у чудовій формі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here