Ед Ширан презентував зворушливий кліп в пам’ять про бабусю

0
429


28-річний британський співак Ед Ширан замилував мережу новим відеокліпом на композицію “Supermarket Flowers”, яка увійшла до його третього альбому. Ед заявив, що присвячує його своїй покійній бабусі. “Warner Music Japan” опублікували відео на своєму Youtube-каналі.
Ця відеоробота зовсім не нагадує кліпи сучасних музичних виконавців, адже виконана вона виключно як анімація. Намалювала її знана японська художниця Йорико Хасі, робота зайняла 10 місяців. За цей час вона створила близько 600 кадрів для відео, а у пошуках натхнення відвідала Ірландію, Англію та острів Інішмор.
У зворушливому кліпі фігурує сам “намальований” Ед Ширан разом зі своїми кішками Каліппо і Доріто. Двічі з’являється його фото з бабусею, а сам виконавець співає про, як сумує за нею. Відео до сліз розчулило юзерів.

“Дуже мило. Нічого не можу більше сказати, тому що це ідеально”, “Я співала разом з тобою і плакала”, “Гарно!”, “Ед ніколи не розчаровує своїми піснями”, “Я завжди плачу, коли слухаю цю пісню, я просто люблю її. І картинки настільки чудові для мене”, “Цей голос.. Ти такий талановитий!”, “Музика для серця” – пишуть шанувальники співака.
Кліп на Youtube переглянуло вже 26 тисяч користувачів. Нагадаємо, що Ед Ширан розпочав свою музичну кар’єру у 2004. Відтоді він презентував три студійні та десять міні-альбомів. Його відео на композицію “Perfect” подивилося майже 2 мільярди юзерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here