Еда Ширана звинуватили у плагіаті хіта 80-х

0
358

Музика одного із найвидатніших виконавців минулого століття зажила по-новому, тільки от Марвін Гей навіть не міг сподіватись на такий «переспів». Хіт 1973-го «Let`s Get It On» став основою пісні іменитого виконавця наших днів – Еда Ширана. Лише справа в тому, що ніхто не сподівався, що хіт 2014 «Thinking Out Loud» виявиться плагіатом. Навіть сам Ед Ширан.

Спадкоємиця творчості свого видатного предка – Кетрін Таунсенд Нріффін – ще влітку минулого року подала позов на Ширана із претензією на часткове авторське право «Let`s Get It On». Відтак, жінка звинуватила Еда у плагіаті.
Цієї середи суд нарешті дійшов до справи проти виконавця. Нью-йоркський федеральний суддя Луї Стенсон вирішив перейти до спрощеного зразка процесу. Насамперед, «через неочевидну схожість та брак аргументів з боку Гріффін».

Не варто забувати, що остання подібна сумнозвісна подія, відома під назвою «Розмиті лінії», теж відбулась за співучасті творчого спадку Гея. Тільки от єдина відмінність – присяжним не дали можливості прослухати «оригінальну» версію треку.

Суддя Стенсон зазначив, що жюрі «може бути вражене відеозаписом виступу Ширана, що ілюструє безперешкодний перехід між LGO і TOL». Нагадаємо, не так давно виконавець успішно довів власне авторське право на хіт «Photography» – спільну роботу із Тімом Макгроу та Фейт Гілл. На цей раз, Еду Ширану знову вдалось відстояти свою творчість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here