“Folklore” Тейлор Свіфт розійшовся тиражем більше ніж 2 мільйони примірників за перший тиждень

0
215

Останній альбом Тейлор Свіфт, “Folklore”, розійшовся тиражем понад 2 мільйона копій по всьому світу за один тиждень, тим самим зміцнивши своє місце в якості одного з найбільш продаваних альбомів 2020 року.
Восьмий студійний альбом Свіфт, також, генерував понад 500 мільйонів потоків на різних платформах протягом свого дебютного тижня. Republic Records, музичний лейбл Тейлор, оголосив раніше цього тижня, що альбом був проданий більш ніж 1,3 мільйона копій тільки за перші 24 години.

“Folklore” вже побив рекорди в Сполучених Штатах і в усьому світі. У свій перший день на Spotify альбом зібрав 80,6 мільйона потоків, встановивши новий орієнтир на платформі для потоків першого дня від жінки-виконавця. Свіфт, також, тримає рекорд для жінки-виконавця з більшістю альбомів, котрі дебютували понад 500 000 продажів в США, причому всі, крім її першого альбому, перевершили цю позначку.
“Cardigan”, “Exile” (featuring Bon Iver) та “The 1” – три найновіших трека Тейлор Свіфт – були на вершині американського чарту Top 50 на Spotify з моменту їх випуску на минулому тижні. “Folklore” теж досяг успіху в Apple Music, побивши 24-годинний рекорд за кількістю потокових поп-альбомів з більш ніж 35 мільйонами потоків в перший же день.
Остаточні оцінки продажів в США за перший тиждень ще не оголошені, але альбом Тейлор Свіфт готується претендувати на звання найбільшого дебюту 2020 року. Посмертний альбом Juice WRLD “Legends Never Die” в цей час утримує цей рекорд, продавши близько 500 000 одиниць за один тиждень. І це рекорд, який Свіфт, схоже, легко готова перемогти: Billboard повідомив, що її альбом був проданий більше ніж 500 000 екземплярів всього за три дні.
Крім успіху “Folklore”, сьомий студійний альбом Тейлор Свіфт “Lover” в цьому році отримав п’ять номінацій на премію MTV 2020 Video Music Award.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here