Група Imagine Dragons випустила новий кліп на пісню Zero

0
589


Американський інді-рок гурт Imagine Dragons презентували новий хіт під назвою Zero та одразу ж випустили кліп на неї. Лише за добу після публікації ролик переглянуло майже мільйон користувачів. Новий відеокліп з’явився на YouTube-каналі гурту 19 вересня.
Lyrics-відео Zero, як це називають музиканти гурту, розповідає про залежність людей від інтернету. Весь відеокліп збудований на гіперпосиланнях зі словами пісні в мережі, який притягує увагу глядача. В кінці відео комп’ютер вражає вірус, з яким групі не вдається впоратися.

Нагадаємо, що американський гурт Imagine Dragons в рамках гастрольного туру приїхав в Україну 31 серпня 2018 року. Концерт відбувся на НСК “Олімпійський” у Києві. Але не обійшлось і без інцидентів, – понад тисячу фанатів не впустили на концерт через підроблені квитки.
У Департаменті кіберполіції підтвердили таку інформацію та зазначили, що люди нічого не запідозрили у афері, оскільки отримували такі ж електронні квитки із підробним штрих-кодом, які продавались на інших офіційних ресурсах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here