Гурт “KISS” прощається зі своїми фанатами

0
678

“Все що ми збудували та все, що ми завоювали за останні чотири десятиліття ніколи б не змогло існувати без мільйонів людей з цілого світу, котрі заповнювали клуби, арени та стадіони всі ці роки. Це буде данина тим, хто бачив нас і останній шанс для тих, хто ні. Армія KISS, наразі ми кажемо вам до побачення на нашому фінальному турі з найбільшим шоу, і покидаємо вас так, як і прийшли… безцеремонно та непримиренно” – йдеться в офіційній заяві.
Втім, в 2000 та 2001 роках гурт вже анонсував завершення своєї діяльності та провів “прощальний” світовий тур “The Kiss Farewell Tour”, музиканти, але вже наступного ж року відреклись від своїх слів та оголосили, що ще не готові виходити на пенсію.

Два роки тому, в одному з інтерв’ю британського видання “Glasgow Live”, співзасновник “KISS” гітарист Джин Сіммонс сказав: “Ми не зможемо більше цього робити коли нам буде по 70 років – мені зараз 67. Але ми ще діятимемо кілька років, і коли зрозуміємо, що час йти, ми підемо, – після чого додав. – Але зробимо ми це правильно, організуємо велику вечірку. Хотілось би, щоб це було чимось таким, що струсне всю планету”.

Та, мабуть, цей час уже прийшов.
В середу легендарні глем-рокери анонсували, що збираються відіграти свої останні музичні шоу, котрі відбуватимуться в рамках їхнього світового турне “End of the Road”.  Втім, точні дати ще не відомі, але будуть оголошені найближчим часом.

Тож залишається лише побажати виконавцям успіхів і надіятись на ґрандіозне шоу, що подарує гурт вірним фанатам на завершення своєї легендарної рок-кар’єри.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here