Гурт Tool повідомив про європейський тур

0
567

Сьогодні легендарний американський прогресив-метал гурт повідомив довгоочікувану новину – у 2019 році вони збираються дати десяток концертів у найбільших містах Європи.
Зараз Tool знаходяться у процесі запису нового альбому, який триває вже багато років. Останній реліз, «10000 days», було випущено ще у 2006 році. З того часу неодноразово велися розмови про запис нового матеріалу.
Багато років деякі учасники гурту давали обіцянки, що все «в процесі», і «новий альбом не за горами». Натомість вокаліст, Мейнард Джеймс Кінан, неодноразово казав, що не може писати музику, бо інші учасники просто не можуть підготувати для нього інструментальні версії нових композицій.

Проте, нещодавно фанати дізналися правду: гурт довгий час не міг працювати над піснями через судовий процес, який спричинила сварка між гуртом та автором обкладинки одного з їх попередніх релізів.
Незважаючи на всі негаразди, фанати можуть бути спокійні – така активність гурту (зокрема, анонс європейського туру) може свідчити про те, що суд закінчено, а програма концертів буде складатися із нових композицій.
Крім того, гітарист гурту Адам Джонс постійно викладає фото зі студії у своєму аккаунті в Інстаграм, а процес запису коментували учасники інших гуртів, яких запрошували на прослуховування нового матеріалу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here