Йоко Оно закликає нас всіх до любові своїм новим музичним альбомом

0
580


Авангардна художниця і музикант Йоко Оно, дружина легендарного Джона Леннона, після тривалої паузи у музичній кар’єрі, анонсувала альбом “Warzone”, що вийде в світ  19 жовтня, в якому закликає людей любити себе і одне одного.
Рок-ікона вже розкрила назву треку-заголовку “Why”, а тепер і наступного “I Love All of Me”. Лірика зосереджується на любові, що робить нас усіх абсолютно різними. Оскільки в самій Йоко Оно поєднується багато ідентичностей – за расою, гендерним вираженням, здібностями тощо – музикант-мисткиня добре розуміє, що таке зуміти повністю полюбити кожну з них.

Хоч вона й співає “I Love All of Me” (“Я люблю усіх себе”), Оно, втім, наполегливо закликає нас постійно копа́ти глибше та шукати способи любити і одне одного.
Виданню “PAPER” вдалось поспілкуватись з Йоко Оно стосовно її нового творіння:
PAPER: Очевидно, що більша частина цього альбому є відповіддю на нинішній соціальний та політичний клімат в якому ми живемо. Ви завжди були в курсі всього, що діється у світі. Що ж змусило Вас вирішити повернутись до власних архівів, щоб дати своїм пісням нове життя?
Йоко Оно: Я могла написати й нові пісні, справді [якщо б хотіла], проте там є дуже важливі повідомлення, тому я просто захотіла відкинути своє марнославство і розкрити світові справжню історію, яка зараз справді важлива.

Р.: Як проходив процес підбору пісень, котрі врешті потрапили до альбому?
Й.О.: Якщо ви слухатимете кожну з них, то побачите, яке послання вони несуть та куди ведуть. Я не перевіряла усі пісні, але чітко знала, що вони дуже важливі, а також дуже прості для розуміння у теперішньому соціальному кліматі.
Р.: Тексти пісень та загальне повідомлення “I Love All of Me” (“Я люблю усіх себе”) є (і завжди були) радикально наповнені змістом, особистими переживаннями. Що Ви сподіваєтеся, щоб слухачі почерпнули від прослуховування треку?
Й.О.: Знаєте, якщо слухати пісню до самого кінця, я б сказала, що йдеться не про мене і мої сподівання, а про всіх у світі.
А на вашу думку, для кого саме, ви вважаєте, цей трек “I Love All of Me” створено? А для кого ні? [Ця пісня] для всіх нас, у цілому світі. Ми повинні навчитися любити себе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here