Каньє Вест презентував світу драйвову композицію “Water”

0
221

І цьогорічний фестиваль «Коачелла» не обійшовся без своїх сюрпризів. Найпрестижніший арт-проект світу під відкритим небом нерідко розпалює і без того яскраве вогнище іменитих зірок. Втім, як не дивно, завжди це трапляється раптово та без жодних підозр. Подібна ситуація склалась і цього року, разом із культовим репером Каньє Вестом.
Допоки громадськість активно обговорює так звану «Боачеллу» Бейонсе, Каньє Вест наважився вийти на сцену американського фестивалю та презентувати свій новий трек, який якщо не затьмарить автобіографічну кінострічку своєї колеги, то принаймні приверне до себе увагу публіки. Так і трапилось. Глядачі поринули у єдиний ритм нової музичної композиції знатного репера, під назвою “Water”.


Що цікаво, новий трек виконавця дебютував власне під час проведення великодніх богослужінь у всіх храмах католицького світу. Так чи інакше, від цього глядачів біля іменитої фестивальної сцени опинилось не менше. Ба більше – преса одноголосно почала обговорювати факт того, що такий «особливий» вечір Каньє Вест провів не у родинному колі, а поруч зі своїми найвідданішими прихильниками.
Так чи інакше, концерт від репера яскраво виділився з-посеред інших виступів у рамках арт-фестивалю «Коачелла». Що цікаво, коли прем’єра треку тільки планувалась, Каньє Вест всіляко намагався уникати зайвих подробиць, навіть при спілкуванні із організаторами шоу. Відтак, композиція “Water” стала сюрпризом не тільки для громадськості, але й для очільників фестивалю.

Варто зазначити, що спершу прем’єрні дати нового альбому Каньє Веста були призначені ще на кінець вересня минулого року. Згодом – на листопад. З огляду на все, не склалось. А, зважаючи на результат, це і на краще. Шанувальники аж надто довго очікували на новий трек, щоб оминути його повз увагу сьогодні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here