Келлі Кларксон переспівала хіт Леді Гаги “Shallow”

0
441


36-річна американська співачка Келлі Кларксон записала неймовірний кавер на композицію “Shallow”, яку Леді Гага виконала з Бредлі Купером у номінованому на Оскар фільмі “Народження зірки”.
“Ця пісня, я обожнюю її … Я думаю, що Леді Гага і Бредлі Купер зробили приголомшливу роботу,” – сказала вона натовпу, додавши: “Ми зробимо нашу версію треку, але, очевидно, у мене немає Бредлі Купера. Тому я просто виконаю цю композицію”.
Келлі Кларксон називають “Королевою каверів”, зважаючи на кількість пісень, які вона виконала на свій мотив за останні декілька років. Ніхто б не здивувався, якби співачка видала окремий альбом з усіма переспіваними нею композиціями.
Говорячи про Леді Гагу співачка зауважує: “Ми дійсно різні, але насправді ми дуже схожі через те, що вона закохана в музику, і тому, що вона робить те, що вона робить. Чесно кажучи, я пам’ятаю її перщий сингл. Ми разом тоді робили шоу для однієї події, і вона єдина артистка, яка надіслала мені писаний від руки лист зі словами: “Дуже тобі дякую, для мене було честю відкритися для тебе”. Вона найкраща Леді всіх часів!”
Нагадаємо, що 2006 року Келлі Кларксон стала щасливою володаркою премії “Греммі” за найкраще жіноче поп-виконання її пісні “Since U Been Gone” та за найкращий поп-альбом під назвою”Breakaway”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here