Леді Гага запускає Gaga Radio show

0
241

Як повідомляє Entertainment Weekly, оскароносна поп-ікона оголосила про партнерство з Apple Music для випуску нового щотижневого радіошоу під назвою “Gaga Radio show”, яке розповість про створення та творчий процес її нового альбому, через інтерв’ю з тими, хто працював над його створенням.
“Останні кілька тижнів я з’ясовувала у себе вдома різні способи, якими я можу бути корисна тому, що я б назвала унікальним світовим співтовариством, тим, що я вважаю добрим за своєю природою, тим, що я вважаю дуже особливим для мого серця”, – сказала Леді Гага про шоу, в якому також будуть представлені ексклюзивні DJ мікси від її гостей. “І тому я думала про те, як я можу бути тим, хто робить свій внесок у суспільство та світ. Я дуже схвильована, схвильована тим, що у мене є це шоу і ця можливість грати неймовірну суміш музики щотижня”.
Дебютний епізод “Gaga Radio show” буде у п’ятницю і почнеться з дискусії з її давнім колегою BloodPop, який розкриє свій емоційний підхід до створення пісень, таких як “Rain on Me”.
“Альбом Chromatica для мене був порталом, який ми з тобою відкривали у студії, і я говорила: “Добро, талант, творчість, голос зверху, знак зверху, увійди в мене. Скажи мені, що сказати, скажи мені, що зробити”, – говорить Леді Гага. “Насправді в будь-який день зі мною могли трапитися тільки дві речі. Я могла б, або написати пісню, і ви були там, щоб почути її, або я була б нагорі на балконі. Я просто дивилася у відкрите небо, палила цигарки та плакала”.
Налаштуйтеся на “Gaga Radio show” щоп’ятниці о 21 годині вечора по Києву на Apple Music.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here