Майлі Сайрус перейняла образ персонажа із “Чорного дзеркала”

0
1031


Нікого вже й не здивуєш, що іменита американська виконавиця Майлі Сайрус нерідко вдається до епатажних перевтілень. Знаменитість, що не так давно офіційно стала заміжньою, не поспішає вгамовувати норовливий запал та активно демонструє світу свої чергові «витівки». Цього ж разу співачка перейняла образ свого ж персонажа із серіалу, і це аж ніяк не Ханна Монтана.
Вона – одна із тих зірок, що прагнуть спробувати все. Чи не кожна музична композиція Майлі Сайрус не схожа на іншу, чи не кожна її роль дивує по-новому. Так, артистці врешті притаманний конкретний стиль із акцентом на масовість, але творчі експерименти завжди додавали до особистості Майлі Сайрус небувалої загадковості. Останнім часом так особливо.


Її сміливо можна назвати «зіркою багатьох альтр-его». Майлі Сайрус упродовж своєї творчої кар’єри приміряла далеко не один образ. Вона була і фатальною жінкою, і тендітною дівчинкою у рожевому, і божевільною музиканткою, і чуттєвою акторкою. Що унікально, не залежно від іміджу, у артистки завжди залишалось щось незмінне – її особистість. Майлі Сайрус ніколи не зраджувала собі, навіть у миті, коли на себе й схожою не була.
Паралельно до активної роботи над новим музичним альбомом, зірка ще й встигла дебютувати у неабияк популярному на сьогодні британському серіалі «Чорне дзеркало», що від стримінгового сервісу Netflix. Разом з тим, співачка перейняла роль зі стрічки у реальне життя, знявшись у яскравому кліпі в образі так званої Ешлі О. Вражаюче, але кліпом єдиним не обійшлось.

Не зважаючи на вкрай низькі глядацькі симпатії, остання серія «Чорного дзеркала» сягнула неабиякої популярності лише завдяки головній акторці, тобто Сайрус. Ба більше – персонаж, якого вона зіграла, настільки полонив серця глядачів, що незадовго після прем’єри серії з’явився і у нашому повсякденні. Відтак, композиції так званої Ешлі О, вона ж Майлі Сайрус, уже можна прослуховувати на музичних додатках Spotify та iTunes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here