Майлі Сайрус у червоному латексі заспівала про фемінізм (18+)

0
385


І знову епатажна американська виконавиця здивувала світ провокативним образом. І знову Майлі Сайрус спробувала зачепити тему «жіночого» у своїй творчості. Співачка продовжує невтомно штампувати хіти. Цього разу поборниця фемінізму презентувала промовистий трек під назвою «Mother`s Daughter». Але, що традиційно, кліп до музичної композиції наробив чи не більшого резонансу, аніж власне композиція.
Ще задовго до гучної прем’єри поп-зірка невтомно заінтригувала прихильників еротичними кадрами із бекстейджу майбутнього кліпу. Користувачі, у свою чергу, не могли пропустити повз увагу подібного та із дня на день очікували на оприлюднення ролика у мережі. І не дарма чекали, адже новий кліп Майлі Сайрус спантеличив навіть найвибагливіших споживачів «пікантної» музичної індустрії.

View this post on Instagram

#MothersDaughterVideo out 9AM EST ??

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


Створила феміністський гімн співачка не сама, а разом із фінською виконавицею Alma, що й стала автором композиції. У візуалізації до неабияк болісної теми Сайрус обрала аж надто кричущі образи. Сама ж вбралась у червоний латексний костюм із накладкою-зубцями на інтимній зоні. Зрештою, не тільки це так вразило глядача, але й безліч інших моментів-тригерів.
Так, не тільки соціальними протестами, але й творчими займається знатна поборниця гендерної політики. Днями раніше артистка взялась за репродуктивні права жінки, тобто – право на аборт. І на здійсненому Сайрус не спинилась. Кліп до треку «Mother`s Daughter» став своєрідним продовження боротьби поп-зірки за права жіноцтва. А яскраві кадри стали немов ще однією спробою бути почутою.

Окрім латексу та «інтимних» накладок, у ролику з’явились й інші провокативні образи. Серед них – «особливі» жіночі засоби по догляду, гучні надписи на тілах та умисне об’єктивізоване вбрання. Разом з тим, і Майлі Сайрус не обійшлась одним вбранням. У певних кадрах зірка також з’являлась у металевому бюстгальтері з мокрим волоссям, а ще – у коштовних лицарських обладунках верхи на фальшивому коні.
Що цікаво, взяли участь у творчому проекті не лише жінки, але й інші представники «пригноблених» соціальних прошарків. Трансгендери, стриптизерки та інші борці за права жінок. Разом з тим, знялась у кліпі і мама співачки, Тіш Сайрус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here