Maroon 5 таки виступив на наймасштабнішому шоу року

0
390

Усі чвари, політичні акції та гучні заяви сміливо можна залишити позаду, принаймні по відношенню до Maroon 5. Іменитий на весь світ гурт таки виступив на найочікуванішій події року, і не лише для американців. Як очікувалось, виконавці врешті з’явились на сцені у перервах між матчами Супербоулу – культового футбольного чемпіонату у спортивному просторі Сполучених Штатів.
Ще раніше, напередодні події, фронтмен гурту вирішив розставити усі крапки над «і» за допомоги своїх шанувальників. Виконавець оприлюднив на офіційній сторінці гурту у Twitter опитування. На запитання, брати Maroon 5 участь у найфутбольнішій події року чи ні – більшість проголосувала «за».


Відтак, гурт зміг тактовно уникнути усіх чвар стосовно політичної акції екс-футболіста Коперніка і сміливо вийти на сцену. А ще – здобути гонорар, що вимірюється у мільйонах доларів! Усе винятково заради прихильників, так.
Адам Левін, лідер культового гурту, навіть не стримався перед спокусою втішити жіночу половину своїх прихильників. Чоловік показово роздягнувся, прямо на сцені. Точніше – показав свій підтягнутий прес.

Колеги гурту по сцені вразили глядачів не менше. Нагадаємо, прийняли запрошення на подію також Тревіс Скотт та Біг Бой. Втім, цьогоріч обійшлось без жодних несподіваних виходів зіркових гостей. Чутки чутками, але Дрейк та Cardi B так і не з’явились. Не дивно, зважаючи на категоричну політичну позицію музикантів.
До слова, метушня навколо участі американських артистів у Супербоулі безпосередньо має зв’язок із скандальною акцією протесу уже колишнього футболіста Коперніка. З метою висловити своє обурення ставленням американських поліцейських до чорношкірих, чоловік не підвівся під час звучання гімну Сполучених Штатів.


Згодом такий вчинок підтримали ще кілька футболістів та знаменитостей. Хоча, для Коперніка усе завершилось плачевно. Усі футбольні клуби відмовились підписувати із ним контракти. Справа у протестній відповіді чи уже як підстаркуватому віці для футболіста, ситуація сягнула значного резонансу, що не вщухає і до нині.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here