Четвер, 13 Червня, 2024

Мерилін Менсон анонсував новий альбом “WE ARE CHAOS” та поділився музичним відео на нову пісню

Як повідомляє Pitchfork, Мерилін Менсон анонсував новий альбом під назвою “WE ARE CHAOS”. Платівка, спродюсована Менсоном та Шутер Дженнінгсом, вийде 11 вересня на лейблі Loma Vista. Мерилін Менсон, також, поділився музичним кліпом на заголовний трек, режисером, фотографом і редактором якого був Метт Махурін.

“Коли я слухаю “WE ARE CHAOS”, мені здається, що це було тільки вчора чи що світ повторився, як це завжди буває, і заголовний трек і історії здаються нам написаними сьогодні”, – сказав Менсон про новий альбом.
Він продовжив: “Цей концептуальний альбом – дзеркало, Шутер Дженнінгс і я зробили його для слухача – це той, в який ми не будемо дивитися. Тут так багато кімнат, шаф, сейфів та ящиків. Але в душі або в вашому музеї спогадів найгірше – це завжди дзеркала.
Роблячи цей запис, я повинен був думати про себе: “Приборкай своє божевілля, зший свій костюм. І спробуй прикинутися, що ти не тварина” але я знав, що людство – найгірше з цього. Милосердя – це все одно, що вбивство. Сльози – це найбільший експорт людського тіла.
“WE ARE CHAOS” – 11-й студійний альбом Менсона. Його останнім альбомом був альбом 2017 року “Heaven Upside Down”. Обкладинка альбому “WE ARE CHAOS” була написана Мериліном Менсоном.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles