Muse анонсували світовий тур у підтримку нового альбому

0
578

Дуже скоро, на всіх платформах для прослуховування музики, з’явиться новий альбом легендарного гурту, «Simulation Theory».
Кілька днів тому Muse також анонсували два великих стадіонних виступи в Лондоні та Манчестері, як частину світового туру.

Muse are pleased to announce the 2019 Simulation Theory World Tour! ?️: https://muse.mu/tour-dates?: http://muse.lnk.to/SimulationTheory?: http://mu-se.co/simulationtheory?: http://retrogradevideo.com

Опубликовано Muse Понедельник, 5 ноября 2018 г.

Ось як учасники гурту прокоментували це: «На наших шоу буде ексклюзивне пре-паті, з яким нам допомогли Microsoft. На ньому ви зможете випробувати три нових гри у віртуальній реальності, які компанія розробила, надихнувшись нашими новими треками».
Фронтмен, Метт Беламі, додав: «Це буде найграндіозніший тур за всю нашу кар’єру. Те, що люди побачать і почують на наших шоу, просто підірве їм мозок. Це буде щось таке, чого ви ще ніколи не бачили».
Він продовжив: «Ми завжди цікавилися новими технологіями, тим, що було у всіх на слуху. Тому завжди намагалися використовувати у наших шоу щось інноваційне. Ми знайшли таку річ і на цей раз, і готуємося презентувати її фанатам».
Нагадуємо, що новий альбом британського гурту виходить 9 листопада, вже цього тижня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here