Надзвичайний кліп Томаса Ретта – Marry Me

0
706

Відомий американський кантрі-поп-виконавець і автор пісень Томас Ретт (Thomas Rhett) представив кліп до композиції Marry Me. Ця композиція увійшла в третій студійний альбом Томаса Ретта Life Changes. Реліз платівки відбувся у вересні 2017 року.

Режисером роботи виступив кліпмейкер і кінорежисер Томас Нокс Маккей, відомий також як TK McKamy. Раніше він неодноразово співпрацював з Реттом і зняв для нього в цілому близько десятка роликів. Також Маккей відомий своїми роботами для інших відомих виконавців в жанрі кантрі-музики.
Кліп до пісні Marry Me вийшов неймовірно зворушливим і милим. Головною героїнею ролика є маленька дівчинка. Вона вбралася в святкову сукню, одягла мамині туфлі на високих підборах і прикраси, начепила на собаку краватку-метелика. Всі свої іграшки дівчинка акуратно посадила в кімнаті, роблячи вигляд, що всі  вони – гості на її весіллі. За цим дійством спостерігав в кінці сусідський хлопчик.
Пройшли роки, дівчинка і хлопець стали старшокласниками. Все дитинство вони дружили і не помітили, коли їхні почуття переросли в щось більше. Однак розвинути відносини у пари так і не вийшло. Через кілька років по тому дівчина зібралася заміж за іншого. Але зробити цього так і не змогла. Адже серце її назавжди належить сусідському хлопчині, який потайки підглядав в дитинстві за її іграшковим весіллям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here