Не зважаючи на акції протесту, Maroon 5 вийде на сцену

0
544

Іменитий американський гурт Maroon 5 не зміг відмовитись від участі в найбільш масштабному концерті світу. Спортивна подія року, відома під назвою Super Bowl, не перший сезон викликає у громадськості дещо суперечливі емоції.
Поставив під питання власну участь у заході й Maroon 5. Втім, допоки Ріанна та Cardi B відповідали категорично, гурт тривалий час думав і врешті надумав виступити. Не дивно, зважаючи на тільки наростаючу популярність бенду.

З одного боку, це чи не найочікуваніший день у році для кожного американця. Що цікаво, не лише серед поціновувачів футболу. З іншого боку – скандал навколо футболіста Коперніка. Точніше, колишнього футболіста. Адже зараз усі спортивні клуби відмовились підписувати із ним контракт.

Глядацька аудиторія – більше ніж 100 мільйонів. Найдорожча у світі реклама. А ще, імениті попередники. Серед них – Леді Гага і Бейонсе, що з’явились на сцені «матчу» минулоріч.
Так чи інакше, на рішення Maroon 5 вплинули не так нові можливості, як онлайн-петиція від шанувальників. Майже 85 тисяч проголосували «за» участь у концерті. Відтак, 3-го лютого цього року гурт відкриє неабияк очікувану подію в Атланті, разом із реперами Тревісом Скоттом та Біг Боєм.


Уся справа в дещо провокативній акції протесту. Колін Копернік та за сумісництвом громадський активіст відмовився встати, коли заграв гімн Сполучених Штатів. Екс-футболіст пояснив таке рішення небажанням вшановувати гімн країни, яка «пригнічує права темношкірих та кольорових людей». Це відбулось після чергового конфлікту між поліцейськими та афроамериканцями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here