Нова пісня легендарної Вітні Г’юстон опинилась на першій позиції чарту “Billboard Hot 100”

0
892


Легендарна американська виконавиця Вітні Г’юстон пішла з життя 7 років тому, однак у серцях вірних фанів залишилася назавжди. Нещодавно у мережі з’явився перший посмертний трек співачки під назвою “Higher Love”, який осучаснив норвезький продюсер Kygo. І, як не дивно, пісня посіла першу сходинку всесвітньо відомого чарту “Billboard Hot 100”.
У 1990 році Вітні вперше виконала власну кавер-версію на хіт “Higher Love” британця Стіва Уіндвуда, яку він презентував у 1986. Г’юстон співала композицію на власних концертах, однак студійного запису так і не з’явилося.
Відомий діджей Kygo взявся за сучасне оранжування тих записів пісні, що залишилися. Він намагався максимально наблизити стиль до стилю поп-зірки і, як кажуть фани, йому це вдалося. Трек випущений у пам’ять про Вітні.

Не дивно, що “Hіgher Love” опинився на першій позиції чарту “Billboard Hot 100”. Онлайн-сервіс повідомляє, що з часу прем’єри, а саме у період з 29 червня до 5 липня, пісню завантажили 24 000 разів, прослухало у мережі 6,6 мільйонів користувачів й 1,3 мільйони разів увімкнули на радіо.
“Hіgher Love” стала 40-ою піснею Вітні на цій платформі. 23 хіти увійшли до топ-10 найпопулярніших, а 11 з них стали №1 у чарті. У коментарях на Youtube фани висловулюють своє захоплення новим треком та новим звучанням їхньої фаворитки:
“Її голос був даром, який тільки Бог може дати. Уїтні зараз – це ангел!”, “Голос Вітні – найкращий з усіх, що я чула коли-небудь у своєму житті”, “Kygo, в мене немає слів, щоб описати, наскільки вдячні тобі, що ти повернув її голос нам”, “Яка чудова пісня! Це та Вітні, яку я знаю!”, “Вона була, є і буде найкращою співачкою”.

Нагадаємо, що Вітні Г’юстон пішла з життя у 2012 році, захлиснувшись водою. Її знайшли неживою у номері готелю. Співачку вважають однією з найуспішніших виконавиць усіх часів та народів.
Вона увійшла до “Книги рекордів Гіннеса” як “співачка, яку нагороджували найбільше разів за усі часи”. Звісно, ніхто з виконавиць не зможе похвалитися шістьма “Греммі”, двома “Еммі”, п’ятнадцятьма нагородами “Billboard Music Awards” та іншими всесвітньо відомими преміями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here