Нова пісня SEREBRO набирає популярності

0
1866

Як і переважна більшість попередніх кліпів групи, сценарієм цього відео займалася Ірма Польських. Разом з нею над сценарієм попрацювала Ділія Альшіна, яка виступила за сумісництвом продюсером кліпу. У цьому відео традиційно багато неприхованої сексуальності учасниць, яку любить використовувати Макс Фадєєв. Так само багато в кліпі і символізму, що показує потужний взаємозв’язок дівчат.

У вересні 2017 шанувальники суперпопулярної групи «Serebro» були приголомшені вкрай неприємною новиною – з тріо йде солістка Поліна Фаворська. Тоді ж була представлена пісня «У космосі». За словами учасниць групи і продюсера Максима Фадєєва – пісня присвячена Поліні і її відходу з групи.
«Так вийшло, що це відео стало прощальним для однієї третини нас. Ми знали про це, коли планували кліп і коли знімалися в ньому. І це було чарівне відчуття для нас. Тому що в цьому було «тут і зараз». Зазвичай, коли ми знімаємо кліп, ми можемо відчувати натхнення, втому, друге дихання і потім задоволення. Від того, що ми це зробили. Але з кліпом «У космосі» все було інакше. Ми проживали кожен момент радіючи, що він у нас є. Ми вдячні за весь той час, який ти була тут. В це слово вкладено весь сенс. І нам дійсно необхідно це банальне «тут і зараз». І насправді неважливо, що буде далі. Хоча, напевно, далі космос … » – так бачить ситуацію продюсер групи Максим Фадєєв.
Що ж, цим кліпом поставлена ​​крапка в цьому етапі життя гурту. Колектив відпускає Поліну Фаворську в «космос». Протягом місяця проходив широкомасштабний кастинг нової учасниці групи. За словами Фадєєва, було прослухано понад 16 тисяч заявок і скоро ми дізнаємося, хто стане новою учасницею тріо. А нинішній склад залишиться частиною багатої історії «Serebro».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here