Успішний кліп гурту “Ленинград”- Вояж (18+)

0
786

Група «Ленинград» нещодавно опублікувала новий кліп на пісню «Вояж». Протягом двох тижнів ролик набрав понад 13 мільйонів переглядів. Кліп вийшов повноцінним, та представляє себе в стилі короткометражного кіно.

Режисером гостросюжетного відео став Ілля Найшуллер. Він знімав для «Ленинграда» кліп «Кольщик». У головних ролях знялися артисти Олександр Паль та Ірина Мартиненко.
Головний герой вирушає в подорож по гарячій путівці. Він проводить час весело і продуктивно. Мандрівник тоне в алкоголі, обсипається якимось порошком і курить щось незвичайне. Навколо нього багато оголених дівчат. Сам мандрівник смітить грошима в буквальному сенсі.
Виявляється, для подорожі він пограбував банк. При цьому загинули міліціонери. Тому на хлопця відкривається полювання. Горе-мандрівник потрапляє в пастку, з якої немає виходу. Кліп містить сцени насильства і ненормативну лексику, тому отримує вікове обмеження 18+.
Група «Ленинград» існує з кінця 90-х років минулого століття. Беззмінним лідером колективу залишається Сергій Шнуров. Творчість групи в цілому відноситься до жанру «панк». У піснях колективу часто зустрічається ненормативна лексика.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here