Новий кліп від Басти – Мои разбитые мечты

0
631

Нещодавно, в мережі з’явився новий кліп Басти, в якому відомий виконавець фільми. Композиція “Мои разбитые мечты” належить до п’ятого альбому репера, сподобалася багатьом дорослим шанувальникам Василя за її ностальгічне та тепле звучання.
Відео на пісню додало в трек нових фарб. У центрі оповідання суворий батько, який вичитує свою дочку і одночасно згадує, як сам був молодим і мчав на зустріч зі своєю коханою. Ролі в кліпі зіграли “Міс Росія 2015» і «Перша Віце-Міс Світу” Софія Нікітчук , Поліна Ауг, Юля Ауг, Олексій Серебряков , Данило Антипин і Андрій Дементьєв . Також засвітився популярний телеведучий Іван Ургант.

Але найбільше уваги до себе притягує сам Баста. Як сказано на сайті Gazgolder, він знявся в ролі Богдана Титомира. Але всі шанувальники відразу ж зрозуміли, про якого артиста йдеться.
Фірмова борода, сонячні окуляри і ланцюги на голих грудей натякають на відомого поп-виконавця з “90-их” Богдана Титомира, який, свого часу, зіграв не останню роль у сходженні ростовчанина Васі Вакуленко на зоряний Олімп .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here