Новий та загадковий проект Каньє Веста “YANDHI”

0
450

У своєму аккаунті в Twitter, репер зацікавив фанатів новими загадковими фото на яких зображено бульбашку текстового повідомлення “YANDHI 9 29 18”. Наразі не відомо точно, що це має означати – появу міні-альбому чи повноцінного, втім, одне відоме точно – дата виходу проекту в світ. І це станеться вже наприкінці цього місяця. Також Каньє залишив невеличку підказку стосовно тематики свого нового проекту.


Наступним, після твітів з написом “YANDHI 9 29 18”, став його запис, доповнений не багатозначною і філософською картинкою: “багато людей думають, що це те, чим є любов”. Ймовірно, новий альбом репера буде присвячений нездоровим стосункам людей з технікою та соцмережами.


Потім репер залишив твіт, в якому висловив свою думку:
“Є люди, які чинять самогубства, тому що не отримують достатньо лайків. Шукаючи самоствердження в симуляції. Нам потрібна зустріч, яка б транслювалась наживо, з Джеком Дорсі, Кевіном Систромом, Майком Крігером, Марком Цукербергом та Еваном Шпігелем. Що ж стосовно мене, я особисто збираюсь виступати в соціальних мережах з ідеєю, щоб не були видною ні кількість моїх фоловерів, ні лайків”.


І потім продовжує: “Постійно тримати лайки напоказ для усього світу, щоб він дивився і засуджував їхню кількість – це як демонструвати скільки грошей в тебе лежить в банку, або носити футболку де написаний розмір твого п***са”.
Що ж, ймовірно співаку є що сказати про соцмережі, королевою яких є його дружина Кім Кардаш’ян. Тож нам залишається лише дочекатись 29 вересня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here