Одразу двоє музикантів покидають гурт “Machine Head”

0
486


Про це американський метал-гурт повідомив на своїх офіційних сторінках в Twitter та Facebook. Музиканти наразі мають запланований тур, який і стане для ударника Дейва Макклейна та гітариста Філа Деммела останнім. Проте сам гурт все ще продовжуватиме свою діяльність.
“Після 23 років, впродовж яких Дейв МакКлін викладався на повну на барабанному троні, і 15 років з Філом Деммелем, котрий вибивав душу зі своєї гітари на сцені, обидва учасники вирішили піти з Machine Head і відкрити новий розділ свого життя”, – йдеться у повідомленні.


“Ми виросли як люди. В музичному плані ми розійшлись. Я надто сильно тримався за віжки цієї групи і не давав хлопцям спокійно дихати. В мене є певні грубі межі, і ці мої грубі сторони принесли нам успіх, що ми зараз маємо, але вони водночас нашкодили тим, хто мене оточував. В мені є багато драйву, але також і багато гніву. І мій драйв відштовхнув людей в гурті”, – розповів лідер гурту.

Робб Флінн – засновник гурту, і єдиний, хто залишився з першопочаткового складу – просить фанатів поважати рішення музикантів так, як це робить він. За його словами він “не знає на що очікувати в майбутньому” і додає, що “ми всі налякані, я боюсь, і вони бояться. Але якщо ви шукаєте барабанщика і гітариста, то ви не зможете знайти кращих ніж Дейв та Філ”.
Наразі гурт ще має попереду тур, а після нього Робб Флінн планує на трохи відійти від кар’єри, щоб мати час для самоаналізу та переосмислення того, що він здобув за останні 20 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here