“Повернення легенди?”: “Rammstein” заінтригував фанів фрагментами нових пісень

0
384


Наприкінці березня культовий німецький рок-гурт “Rammstein” зробив сюрприз своїм вірним фанам: після тривалої перерви у 7 років вони презентували нове відео на пісню “Deutschland”. Кліп зазнав нищівної критики від моралістів, адже у ньому музиканти постали у костюмах в’язнів з концтаборів. Проте, це “Rammstein” не зупинило, і вчора вони потішили прихильників фрагментами нових композицій.
На своєму Youtube-каналі “Rammstein” опублікував 20-секундні ролики з новими піснями, що мають назви “RADIO” та “ZEIG DICH”. Відомо, що композиції увійдуть до нового альбому музикантів, вихід якого запланований вже на 17 травня.

Чи матимуть фани можливість прослухати нові пісні до офіційного виходу альбому – наразі невідомо. Останній студійний запис “Rammstein” під назвою “Liebe ist für alle da” побачив світ ще у жовтні 2009 року. Вочевидь, музикантам знадобилося десять років для пошуку натхнення для нової музики.

Нагадаємо, що гурт “Rammstein” був створений влітку далекого 1993 року. Незмінному 56-річному вокалісту групи, якого звати Тілль Ліндеманн, приписують роман з українською співачкою Світланою Лободою.
Подейкують, що другу доньку, 11-місячну Тильду, зірка народила саму від Ліндеманна. Пара свої стосунки ніяк не коментує або спростовує. У одному з інтерв’ю Тілль зазначив: “Це таємниця двох людей, і я, як джентльмен, ні в якому разі не можу у цій ситуації нічого коментувати, тому від мене ви нічого не почуєте”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here