“Rammstein” презентував скандальний кліп після довгої перерви

0
299


Культовий німецький метал-гурт “Rammstein” упродовж семи років не радував своїх прихильників новими відеороботами. І нарешті 28 березня вони виклали на свій Youtube-канал новий кліп на композицію “Deutschland”, яка увійде до їхнього нового альбому, реліз якого відбудеться 17 травня. 
Тривалість ролика складає 9 хвилин, що є абсолютно незвичним для музичних кліпів. На пряму трансляцію нового відео чекали мільйони фанів з усієї планети. У кліпі учасники “Rammstein” постають у зовсім різних несподіваних образах: римські легіонери, в’язні концтаборів у смугастих костюмах з петлями на шиях. Кліп отримав статус скандального одразу після того, як музиканти напередодні поширили у мережі тизер.

Єврейські організації дуже розкритикували відео. Екс-глава Центральної ради євреїв у Німеччині Шарлотта Кноблох зазначила, що “Rammstein” “переступили межі”, коли взялися використовувати “страждання і вбивства мільйонів людей задля розважальних цілей”.
Назва альбому та композицій, які увійдуть до нього, музиканти не розголошують. Платівки вийде після десятирічної перерви, адже останній альбом “Rammstein” презентував у 2009 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here