Реп-привітання із Днем Закоханих у стилі “порно”

0
468


Тільки-но уявіть, до очікуваного усіма «солодкими парочками» свята залишився лише день, а найскандальніші репери Сполучених Штатів уже привітали світ із особливою датою. Що цікаво, про романтику навіть не мовиться. Точніше, про її звичний формат.
«Pornhub» презентував переосмислений формат романтики через новий «ексклюзивний» альбом. Шість провокативних треків від імпровізованого реп-гурту, до складу якого ввійшли чи не найвідоміші імена музичного Youtube-простору. Серед них – Tekashi69, Blac Chyna, Lil Xan, PnB, Rock, Asian Doll, MadeinTYO та DJ Akademiks.

Альбом розгортається із невимушених «прелюдій» від Blac Chyna, що аж надто детально роз’яснює, що вона хоче «відчути» на День Святого Валентина – у музичній композиції «PornhubValentine». Згодом долучається 6ix9ine у вельми нетиповому для нього аранжуванню у синглі «Lanes».
Вдалось виокремитись серед переліку імен також реперу Lil Xan із треком «Shake it». Хоча, його реп виглядає не таким вже й нав’язливим. Радше навпаки – «дружелюбним». Принаймні, так його характеризують критики.

Так чи інакше, із іншими трьома композиціями прихильники ознайомляться власне на День Святого Валентина. Тобто – завтра. Не виключено, що фінальні треки стануть ще більш провокативними та «кричущими».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here