Російський співак презентував кліп із вагітною Тодоренко

0
658

Щира історія власного життя стала основою відео на нову пісню Влада Топалова – «Там, де ти» із присвятою його вагітній нареченій Регіні Тодоренко. У ролику пара зіграла «самим себе» та представила нелегкий, зате яскравий життєвий шлях російського виконавця. Справжня дружба, перші співочі спроби та вихід на сцену із Сергієм Лазарєвим і, раптом, чорна смуга – самотність у нескінченних тусовках та суперечки із батьком.

Усе болюче, що зачіпалось у кліпі, Влад пережив на власному досвіді: «Мені дуже хотілось зняти щось справжнє, щось мотивуюче, дати зрозуміти підростаючому поколінню, що навіть якщо хтось зійшов зі свого шляху – це зовсім не кінець гри, а лише черговий етап у житті. Що дуже важливо знайти у собі сили рухатись вперед, навіть якщо світла у кінці тунелю зовсім не видно».

Зараз виконавець запевняє, що ніколи не почував себе таким щасливим із чудовою дружиною і роботою, без якої не уявляє свого життя. «І зовсім скоро я стану батьком. А колись гадав, що життя закінчилось», – зізнається Топалов.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here