Селена Гомес наважилась заспівати про власну депресію

0
1425

Усі проблеми поступово залишаються позаду. Крок за кроком, але Селена Гомес врешті рухається вперед. Спершу – кілька приватних світлин із друзями, навіть, неабияк радісних. А згодом і на червоний хідник наважилась ступити, вперше за тривалий час.

Відтак, сенсацією початку 2019-го року стала нова музична композиція. Пісню, назва якої перекладається як «Неспокій», Селена заспівала разом із Джулією Майклз. Складно не звернути увагу на глибокий підтекст, який навіть не доводиться шукати «між рядків».
Композиція ввійшла до нового альбому Майклз, співачки та авторки багатьох пісень поп-зірки. «Внутрішні монологи. Частина 1» – назва виявилась не менш проникливою. За допомогою інтимної пісні, виконавиці спробували пояснити те, що пояснити неможливо – явище депресії, усю його глибину.


Подібний «вихід у світ» став аж надто експресивним для Селени, що не так давно сама страждала на психічні недуги. «Моя мила пісня душі. Джулія, ти була вагомою частиною мого життя», – анонсувала співачка вихід спільної із Майклз пісні.
А також, висловила подяку своїй «колезі по сцені» за підтримку: «Ти навчила мене мужності. Не здаватись навіть тоді, коли маєш непереборні сумніви. Ця пісня неабияк близька для мене, оскільки я сама часто відчувала подібний «неспокій», і не тільки я. Головне, пам’ятати, що ти не один».

Хоча й минулого місяця поп-зірка зізналась, що боротьба із депресією їй вдається невимовно важко і, можливо, вона врешті не зможе про себе потурбуватись – усе пішло на краще. Здавалось би, фінал може бути трагічним. Але ні. Вона стала на ноги і спромоглась сказати світу про свою проблему. Не абияк, а у вигляді чуттєвої композиції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here