Шевчук публічно осудив Путіна – росіяни у захваті

0
3646

Лідер легендарного російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук заспівав про злободенне – злочини Путіна. В основі скандального синглу із промовистою назвою «Альтернатива» лягли звичайні будні пересічного росіянина. «Острів любові і надії», – саме так прокоментували резонансний хіт користувачі у соціальних мережах.
Лише кілька днів – і майже 180 тисяч переглядів на відеоплатформі Youtube. Незабаром «Альтернатива» ввійде до очікуваного альбому «Галя ходи». А поки, шанувальники мають змогу насолоджуватись мінімалізмом гучного протесту російських музикантів. Один герой із неабиякою глибиною висловлювання та заклик до бунту проти невтішних російських реалій стали ключем до успіху відеороботи.
Відтак, новий кліп став реакційним. У коментарях до публікації користувачі почали активно обговорювати злободенність картини – не без згадки про владний апарат Російської Федерації.

Нагадаємо, скандальна персона Юрія Шевчука не вперше пов’язана із конфліктними антиурядовими настроями. Нещодавно рок-гурт не погодився виступити перед російськими військовими, яких готувались відправити у Сирію та на окупований Донбас. «З мене досить таких гастролей», – прокоментував скандальне рішення колективу Шевчук, в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю.

Згодом – специфічне привітання із прийдешнім Новим роком. Гурт виконав пісню «Усім миру та добра», у якій згадується Третя світова війна. Але на цьому не завершується довгий список його неофіційний антиурядових заяв. Замість Володимира Путіна країну може очолити «який-небудь Петрович» – заявив соліст Юрій Шевчук в одному зі своїх недавніх інтерв’ю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here