Софі Тернер у драйвовому кліпі від гурту Jonas Brothers

0
360


Легендарні брати «Jonas», що уже як не один десяток років виступають на великій сцені, вперше після тривалого затишшя вразили мережу новим хітом. Точніше – кліпом до композиції «Sucker», що гучно заявив про себе на платформі Youtube.
Зйомки у розкішному палаці, вражаюче вбрання у стилі «Аліси в країні чудес» та просто нестримні розваги трьох братів зі своїми коханими. Формула успіху проста, зате неабияк дієва. Музиканти всього лише показали своїх зіркових жінок. Софі Тернер, що здобула популярності завдяки «Грі престолів», індійська супермодель Пріянка Чопра та телеведуча Деніелл Джонас – усі троє стали частиною екстравагантного кліпу.

Нагадаємо, композиція «Sucker» стала першою спільною роботою знову об’єднаного бойсбенду «Jonas Brothers». Нік Джонас, Кевін Джонас та Джо Джонас спробували черпати натхнення з «історії кохання усього свого життя». Кевін щасливий у шлюбі ще із 2009-го року. Нік одружився на супермоделі Чопрі не так вже й давно – у грудні минулого року. Джо із Софі Тернер уже заручені та планують весілля.

Що ж, кліп таки став вдалим рішенням розповісти світу про свої сімейні стосунки. До того ж, усі три жінки його всіляко намагаються популяризувати на своїх офіційних сторінках в Instagram. «Родинна» робота братів Джонасів уже розміщена на платформі Youtube. Третій мільйон переглядів лише за п’ять годин у мережі. Безумовно, це тільки початок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here