Спільний хіт Бредлі Купера та Леді Гаги визнано найпопулярнішим

0
303

Не минуло і кількох місяців, як драматична стрічка «Народження зірки» стала культовою. Частково, справа в акторському тандемі Леді Гаги та Бредлі Купера. З іншого боку, вагомо вплинув на долю кінокартини її ж саундтрек за назвою «Shallow». Так чи інакше, історія поп-культури чітко розділилась на «до» та «після», рупором чого став вихід у світ оскароносної музичної композиції.
Нічого й дивного, що трек заявив про себе ще гучніше, аніж власне стрічка. А фільм, варто зауважити, теж опинився серед списків номінантів на «Оскар». Зрештою, популярність спільного для Бредлі Купера та Леді Гаги альбому із часом тільки зростала. А його «родзинка», композиція «Shallow», засяяла яскравіше, ніж хто-небудь міг бодай уявити раніше. Не виключено, що на хітовість вплинули підозри на роман між колегами по сцені.

Розпочинаючи із романтичних ролей у фільмі і не завершивши до сьогодні. Допоки шанувальники в один голос кричать, немов між Купером та Леді Гагою романтичні стосунки, популярність їхніх спільних треків тільки зростає. Хоча й без певних жертв теж не обійшлось. За лічені дні після прем’єри фільму співачка кидає свого нареченого. Згодом же від Купера йде дружина, знатна супермодель Ірина Шейк.
Можна шкодувати про те, що трапилось. А краще зробити нескладні підрахунки і таки виявити, що музичний альбом колег по знімальному майданчику став найпопулярнішою платівкою сучасності. Так-так, поки у житті зірок усе йде наперекір, їхній альбом офіційно визнають культовим. Годі й здогадуватись, що на творчий тандем очікує в майбутньому.

Якщо конкретніше, безумовним показником популярності стали приголомшливі показники продажів спільного для Бредлі Купера та Леді Гаги музичного альбому. Не складно зауважити, що хітові треки підкорили серця не тільки поціновувачів кінематографу, але й звичайних «користувачів» поп-культури.
Варто нагадати, що на церемонії вручення статуетки «Оскар-2019» саундтрек до фільму «Народження зірки» переміг у номінації «Найкраща пісня». Разом з тим, платівка двічі була визнана «платиновою» та ще за перші прем’єрні дні розійшлась шестимільйонним тиражем по всьому світу. Не дивно, що звання «найпопулярнішої у сучасності» було присуджено саме їй.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here