Тейлор Свіфт встановила рекорд з новим кліпом “ME!”

0
490


У своєму новому синглі Me! американка Тейлор Свіфт відхрещується від холодного, мстивого образу, який домінував у її попередньому альбомі, і повертається в солодкаву атмосферу своїх ранніх поп-хітів. Кліп встановив світовий рекорд, набравши в перші дві години понад 10 млн переглядів на Youtube, а до суботи його подивилися вже 70 млн разів.
У пісні – за участю Брендона Урі, соліста групи Panic! At The Disco, – Тейлор співає, що, попри її недоліки, її партнер “ніколи не знайде іншу таку, як вона”. Новий кліп Тейлор Свіфт досяг висот на Ютюбі.


Співачка представила колоритну екранізацію пісні «ME!», у котрій є посилання на стрічки «Мері Поппінс повертається» і «Чарівника країни Оз», 25-го квітня. І тепер її можна називати королевою світу потокових відео. У суботньому твіті від офіційних представників ресурсу ідеться: “Вітаємо Тейлор Свіфт із 65,2 мільйона переглядів – новим добовим рекордом серед артисток і сольних виконавців, які представляли музичні відео на Ютюбі”.

Новий сингл ME!, можливо, і схожий на вставний номер з мюзиклу “Найбільший шоумен”, але не будемо забувати, що колишні сингли співачки не завжди відповідали стилю всього альбому. Поява ковбойських чобіт після електропопа двох її колишніх дисків, “1989” і Reputation – це, можливо, натяк на повернення до свого нешвіллського кантрі-коріння.
Дізнаємося до кінця року, коли вийде новий альбом. Точної дати поки немає, але годинники, що показують в кліпі “8:30 Духовний центр”, переконали фанатів співачки, що він вийде саме 30 серпня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here