Тейлор Свіфт заявила, що заспіває про політику у новому альбомі

0
278

29-річна американська виконавиця Тейлор Свіфт готує новий музичний альбом, що ймовірно, матиме назву “Lover”. Зірка неодноразово інтригувала фанів загадками про майбутню платівку, однак точної інформації про нього поки що немає. Достовірно відомо лише те, що у нових піснях буде політичний підтекст. Про це заявила сама Тейлор.
І хоч раніше співачка була ярою противницею поєднання музики та політики, у свіжому альбомі, за її словами, без цього не обійдеться. “Я безумовно вважаю, що в новій музиці, яку я записала, є політичні відтінки,” – сказала вона нещодавно в інтерв’ю.
Тейлор додає: “Я не збираюся припиняти заохочення молодих людей до голосування і обговорення того, що відбувається в нашій країні. Я думаю, що це одна з найважливіших речей, яку я могла би зробити”.

Вперше про політику зірка заговорила у жовтні 2018 року, незадовго до проведення середньострокових виборів. У довгому Інстаграм-пості співачка тоді написала, що через декілька подій в її житті і в світі за останні два роки, тепер вона просто змушена говорити про політику. Також 29-річна Свіфт відкрито підтримала двох кандидатів.
Як повідомляє “Buzzfeed”, публікація співачки призвела до підвищення рівня реєстрації виборців у країні. “Ми зареєстрували 65 000 осіб за один 24-годинний період з моменту публікації Тейлор Свіфт”, – сказав Камарі Гатрі, директор з комунікацій організації “Vote.org”.
Проте, так чи інакше шанувальникам все ж доведеться ще трохи почекати, щоб почути саме те, про що говорять “політичні відтінки” Свіфт. Точних дат виходу платівки, як і її назви, достеменно невідомо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here