“The Rolling Stones” відклали тур Канадою та США – причини

0
353

Іконічний рок-гурт “Rolling Stones” відклав свій тур по США і Канаді на невизначений термін. Справа у тому, що вокаліст, 75-річний, Мік Джаггер захворів. У своїй заяві група вказала, що лікарі порадили Джаггеру поки не гастролювати, тому що йому терміново необхідно отримати медичну допомогу.
17-й концертний тур мав розпочатися 20 квітня у Маямі. Потім музиканти планувати з 29 червня подорожувати Північною Америкою. Фінальний концерт мав відбутися у Оро-Медонте, Канада.

75-річний Джаггер вибачився перед прикильниками у Інстаграмі та Твіттері. “Я дуже вибачаюсь перед усіма нашими фанатами з Америки та Канади через куплені квитки. Я ненавиджу, що все відбувається саме таким чином. Почуваюсь спустошеним через те, що змушений відкласти тур, але я буду дуже старатися повернутися на сцену настільки швидко, наскільки зможу. І ще раз, проношу великі вибачення кожному”.

Щодо того, що саме загрожує здоров’ю Міка Джаггера, музиканти коментарів не дають. Світовий тур групи “No Filter” офіційно стартував у вересні 2017 року концертом у німецькому Гамбурзі. Потім “Rolling Stones” гастролювали Європою та Великобританією. Промоутери концертів “AEG Presents/Concerts West” кажуть шанувальникам з США та Канади зберігати свої квитки, оскільки вони все одно будуть дійсними на перенесених концертах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here