У Вегасі неймовірне шоу: дика і прекрасна Леді Гага перевтілилась

0
645

Леді Гага представила шоу ”Енігма”, яке найточніше відтворює творчу натуру співачки. З того моенту, як Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта, відома під сценічним іменем Леді Гага, увірвалась у світ шоу-бізнесу, стало очевидно, що така творча та екстравагантна співачка народжена для життя в Лас-Вегасі. В п’ятницю, саме у Лас-Вегасі, у Parck Theatre відбулась прем’єра шоу ”Енігма”. Шоу, нагадує театральну постановку, що розповідає як Гага взаємодіяла із штучною формою життя, відомою як ”Енігма”.

View this post on Instagram

ENIGMA

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on


Шоу є своєрідною одіссеєю поп-хітів і складається із двох частин ”Енігма” та ”Джаз і Фортепіано”. Шоу тривало 90 хвилин і воно було сповнене яскравим одягом у стилі Леді Гаги, а також було втілено фантастичний футуризм у виступі. Співачці подобається експерементувати із одягом і на цьому шоу у неї було кілька екстравагантних костюмів. Перламутрове боді, блискучі костюми, блактине волосся, яскравий макіяж. Серед глядачів прем’єри шоу були такі відомі колеги, як: Кеті Перрі, Дейв Грол, Регіна Кінг, Джеремі Реннер, Орландо Блум і Адам Ламберт.


Шоу розпочалось і всі очікували на вихід співачки. Вона з’явилась прямо з небес, виконуючи свою пісню ”Just Dance”. Спектакиль співачки, наче ковзав у повітрі, що змушувало глядачів шаленіти від новизни і оригінальності. Поітм Леді Гага виконувала пісні ”Pocker Face” та ”Love Gamе” цей епізод був прикрашений футуристичним сценічним ансаблем із танцями та металевими нарядами.

Спосіб показувати красу в Леді Гаги дивний, але дуже красивий. Леді Гага давно говорила про своє майбутнє шоу в театрі, яке тепер не мрія, а факт. Леді Гага знайшла себе, їй комфортно виступати у Лас-Вегасі, а публіці дуже сподобалось незвичайне шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here