Новинка від $UICIDEBOY$ – FOR THE LAST TIME

0
1020

Популярний американський реп-дует $UICIDEBOY$ нещодавно опублікував новий кліп, на пісню “FOR THE LAST TIME”. Як завжди композиція була вдалою. Та одразу отримала позитивні відгуки від шанувальників.
Кліп сформований, як і попередні роботи хлопців. Швидке перемикання кадрів, швидкий рух камери під час зйомки, хороший біт та жорсткий та чіткий реп звичний для $UICIDEBOY$.

За кілька днів кліп набрав майже мільйон переглядів. Нагадаємо, Скотт Арсен и Аристос Петрос, це два двоюрідних брата, Разом об’єднали свої сили в 2014 році. Двоє родом з гетто Нового Орлеана.
Перед тим як створилася група. Аристос пробував свої сили в панк-рок групі, а Скотт сидів на “важких” наркотиках та підробляв діджеєм. Після створення гурту брати створили лейбл G*59 Records, а Скотт зосередився на написанні музики до треків.
До 2014 року входять 10 частин міні-альбому із саги “KILL YOURSELF”. Після цих релізів гурт заробила собі характерну звучання та популярність.
В 2017 році спродюсували декілька треків з нового альбому Juicy J, який записали разом з ним та A$AP Rocky композицію Freaky, а також повідомили про вихід нового альбому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here