“Вона повернулась!”: Майлі Сайрус випустила новий музичний альбом

0
321

Зірка культового серіалу дитинства про Ханну Монтану не лише зуміла не залишитись у минулому, артистка до сьогодні з упевненістю заявляє про себе світу. Що рідкість для голлівудських реалій, вона таки виросла зіркою, а не залишитись у пам’яті прихильників далеким спогадом. Відтак, співачка випустила свій новий міні-альбом із промовистою назвою «She Is Coming».
Вона повертається – спробувала заявити світу Майлі Сайрус. Хтозна, мовиться про повернення зірки на поталу громадськості чи на велику сцену. Менше з тим, після двох років затишшя знаменитість таки наважилась заспівати, і заспівати щось цілковито нове та унікальне. З огляду на все, «медовий місяць» таки завершився та Сайрус повернулась до колишнього життя. Принаймні, до активного.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

See you tonight @primavera_sound ! #SHEISCOMING playing the new shiiiiiit!

Публикация от Miley Cyrus (@mileycyrus)


Світ ще досі не оговтався від новини про те, що знаменитість з’явиться у новому сезоні культового серіалу «Чорне дзеркало», як Майлі знову вдалась до яскравого хайпу. Цього ж разу справа дійшла музики. Якщо бути точнішим – нового музичного альбому «She Is Coming», до якого увійшло шість нових треків іменитої виконавиці.
Що цікаво, новим альбомом співачка займалась не самотужки. До проекту долучились й інші зірки зі світовим іменем, серед них – Ру Пол, Mike Will, Swae Lee, Ghostface Killah та Made It. Також Сайрус уже встигла заявити про вихід двох наспаних міні-альбомів із «цієї серії». До яскравих фотопублікацій на своїй офіційній сторінці в Instagram співачка анонсувала вихід «She Is Here» і «She Is Everything». Ймовірно, відбудеться це із дня на день.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

SHE HAS ARRIVED ! #SHECAME

Публикация от Miley Cyrus (@mileycyrus)


Варто зауважити, що попередній альбом під назвою «Younger Now» Сайрус презентувала ще два роки тому, у 2017 році. З того часу у житті зірки багато чого змінилось. Зокрема, вона побралась із іменитим голлівудським актором Ліамом Гемсвортом. І не тільки. Ще складно не зауважити, наскільки радикально змінився імідж зірки від категоричної бунтарки до «витриманої» представниці контркультури.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here