Вперше за історію Греммі реперка здобула гран-прі

0
446

Цьогорічна головна музична премія року стала неабияк важливою сторінкою в історії музики загалом, адже вперше головний приз взяла жінка. Так, творчість американської реп-виконавиці Cardi B нарешті відзначилась гідним чином. Перша сольна артистка за весь період існування Греммі перемогла у категорії кращого реп-альбому року.
Востаннє подібним успіхом відзначилась Лорін Гілл, що виборола пам’ятну статуетку ще двадцять років тому. Відтак, тріумф Cardi B став чи не найепатажнішим за останні два десятиріччя.

Під час своєї промови реперка навіть не могла цілком усвідомити, що саме вона стала «найкращою».  Жартома додала, що із такими «новинами» їй варто почати курити. «Я лише хочу сказати, що неабияк вдячна всім, хто слідує за мною». Не обійшлась виконавиця і без подяки своїй доньці, адже власне вона стала її музою для створення найхітовіших композицій з переможного альбому.


«Я кажу дякую не тільки тому, що вона моя донька. Коли  я дізналась про свою вагітність, мій альбом ще не був завершений. Він потребував ще кілька пісень. Точніше, трьох. Ми повинні були зняти кліп тоді, коли  я ще не розповіла світу про своє особливе положення. Але завершальний трек розповів більше, ніж зазначали рамки дозволеності», – виконавиця коротко спробувала пояснити формулу власного успіху.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here