Вийшов новий кліп Ліндеманна з Світланою Лободою

0
277


Лідер групи Rammstein випустив кліп на пісню Frau & Mann, в якому знялася Світлана Лобода. До слова, вона вперше взяла участь у творчості музиканта, незважаючи на нескінченні чутки про їх любовних відносинах.
Група 56-річного Тилля Ліндеманна Lindemann представила кліп на пісню Frau & Mann. В якості запрошених зірок виявилися шведський актор Петер Стормаре, а також 37-річна Світлана Лобода. За сюжетом, співачка працює на заводі, а Ліндеманн грає роль її боса. Між героями розгорається конфлікт, коли артистка випадково розбиває товар на очах у начальника. Після соліст Rammstein накидається на Лободу в спробі згвалтувати, але та чинить опір і розбив йому лоб попільничкою. Згодом з’ясовується, що героїня Світлани є коханої брата директора заводу, який щойно повернувся з космічної подорожі.
Режисером музичного ролика виступив Сергій Мінадзе. Раніше з’явився реліз другого альбому «F & M» німецько-шведського дуету, який буде супроводжуватися туром, в тому числі і по Росії. Відомо, що музиканти відвідають Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Краснодар і Москву.

Нагадаємо, з 2017 року Світлані Лободі приписують роман з Тіллем Ліндеманном. Про їхні стосунки вперше заговорили, коли пара разом прийшла на музичний фестиваль «Жара». На заході музикант без сорому обіймав і цілував супутницю прямо під прицілами камер. До того ж шанувальники Лободи впевнені, що саме німецький рок-музикант є батьком молодшої дочки співачки. На їхню думку, Світлана назвала спадкоємицю в честь знаменитого батька. «Я була практично впевнена, що назву її так. Ми узгодили з татом і вирішили, що це буде Тільда ​​», – натякала артистка.
Лобода досі ухиляється від прямої відповіді на питання про коханого. Своє мовчання співачка пояснює деяким контрактом. Втім, і Тілль Ліндеманн воліє тримати все в секреті. «Про нас дуже багато пишуть і говорять, але це таємниця двох людей. Я як джентльмен ні в якому разі не можу тут нічого коментувати, тому від мене ви нічого не почуєте », – заявив музикант.
Крім півторарічної Тільди Світлана виховує восьмирічну Евангеліну. Старша дочка співачки народилася в стосунках Лободи з танцюристом Андрієм Царем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here