Визначено найхітовіших виконавців року за Spotify

0
570

Репер Дрейк знову став найвпливовішим музичним виконавцем за версією Spotify. Раніше він очолював ТОП-и у 2015 та 2016 роках, проте тимчасово віддав «корону» Еду Ширану. Тепер, коли результати рейтингів уже відомі громадськості, Дрейк повернув колишню популярність і відзначився фан-клубом чисельністю у 8 мільярдів шанувальників.

Цьогорічній перемозі репер завдячує хітовим трекам «God’s Plan» та «In My Feelings», що ввійшли до його останнього альбому «Scorpion». Дещо поступилися першістю не менш значущі виконавці Post Malone та XXXTentacion. До того ж, Еду Ширану врешті вдалось втиснутись у п’ятірку кращих.

Стосовно списку найстримінговіших співачок, його очолила Аріана Гранде – що не дивно, зважаючи на її останній мегахітовий трек «Thank u, next». Нова композиція поп-зірки прослуховувалась більш ніж 3 мільярди разів. Вагомою причиною шаленої популярності синглу, як не дивно, став недавній розрив Аріани із її нареченим Пітом Девідсоном.

Топовим гуртом згідно з цьогорічним рейтингом Spotify став «Imagine Dragons» – із відривом виборов першість його свіжий хіт «Bad Liar». До найстримінговіших бендів року також ввійшли BTS, Maroon 5, Migos і Coldplay.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here