“Вже не хуліганка”: Pink презентувала новий кліп

0
494


Усі ми знаємо Pink з її кліпів як хитру бешкетницю та хуліганку. Однак, тепер 39-річна американська співачка вирішила трохи змінити імідж: у новому кліпі на композицію “Walk Me Home” зірка з’явилась у жіночній червоній сукні та підборах, витанцьовуючи красиві ніжні рухи зі спецефектами. 
Сам сингл “Walk Me Home” вийшов ще місяць тому. Він стане головним у новому альбомі співачки під назвою “Hurts 2B Human”. Вихід альбому запланований вже на 26 квітня.
У кліпі Pink прогуляється пустим нічним містом, розповідаючи свою історію і доповнюючи все це танцями. Варто зазначити, що 39-річна співачка вразила фізичною формою після своєї другої вагітності. Режисером відео став Майкл Грейсі, який відомий завдяки своїй американській біографічній музичній кінодрамі “Найвеличніший шоумен”.

В Youtube відео набрало вже майже 3 мільйони переглядів. Юзери активно коментують кліп співачки, не шкодуючи слів на похвалу:”Я вражений, вони зробили велику роботу над створенням відео, дуже творчо. Pink як і раніше красива”, “Pink ніколи не розчаровує мене своїми піснями”, “Таке гарне відео і така художня пісня. Pink завжди розвивається. Любіть її за це”,
“Її голос  – це досконалість, як завжди, і тексти пісень, які багато хто з нас відчуває”, “Мені подобається все, що ти робиш, без винятків”, “Моя дружина запитала, хто красивіший: вона чи Pink. Тепер я проведу вихідні, переглядаючи відео Pink”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here