“Я не свята”: Віра Брежнєва “нарвалась” на критику у мережі через нову пісню

0
520

Українська співачка, 37-річна Віра Брежнєва, яка живе та працює у Росії, випустила нову композицію під назвою “Я не свята”. Пісня з’явилась на Youtube-каналі “Meladze Music” і вже стала доволі популярною, однак, легкий танцювальний трек прийшовся до душі далеко не усім юзерам.
Відомо, що авторами слів є чоловік Брежнєвої, відомий композитор та продюсер Костянтин Мелодзе, і українська блогерка Jerry Heil, яку знають завдяки оригінальним каверам на популярні треки. На чорно-білій заставці до відео з піснею 37-річна Брежнєва постала у лайтовому весняному образі: розпущене хвилясте волосся, непомітний мейкап та оголені плечі.

Проте, як ми вже зазначали, далеко не всім сподобалась нова композиція співачки: “Все таке одноманітне і схоже один на одного. Щось потрібно змінювати”, “Невже не можна поміняти мотив музики? Ну одне і теж. Ніяк взагалі”, “Слова взагалі банальні”, “Як же хочеться запальну пісню від Віри”, “Пісня ні про що. Ще одна пісня ні про що”, “Таке собі: співати лише заради того, щоб співати”, “Люблю творчість Костянтина, але ця пісня не запала”, “Виконання таке, ніби чайка співає”, “Жахлива, всі мелодії пісень змішані”, “Меладзе вже не той. Таке враження, що від балди писали, аби зійшло”.


Віра Брежнєва на критику не реагує, а от за похвалу дякує на своїй Інстаграм-сторінці. Імовірно, скоро ми побачимо і кліп на нову пісню. Нагадаємо, нещодавно співачка в дуеті з російською артисткою Єленою Север презентували відео на композицію “Зла не держи”, де подруги постали у образах “северянок”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here